Alçı-Alçıpan

alcialcipanustasi

Alçı-Alçıpan Ustası

Alçı ve alçıpan alanlarında birçok kaliteli usta çalışmalar yapmaktadır. Bu ustalar evi güzelleştiren, evin eksiklerini gidermekte olan önemli usta grupları arasındadırlar. Alçıpan ustaları evlerin daha iyi bir yer haline gelmesi için çalışmalarını yürütürler. Bunun için asma tavan, gergi tavan gibi çalışmaları da sıkıdan sıkıya yürütmeye gayret ederler.

Alçıpan ustaları kalite skalası oldukça önemlidir. Güvenilir olmak, müşteri ile iyi ilişkiler kurmak her alçı-alçıpan ustasının yapması gereken, sahip olması gereken özelliklerdendir. Evin kartonpiyer sayılabilecek bölümlerini tamamlayan ve dekorasyon ustalarının yapacağı birçok işi yapan bu ustalar evinizi daha huzurlu hale sokan işçilerdir.

Asma Tavan-Gergi Tavan Ustaları

Asma tavan ve gergi tavan evinizi büyüleyici güzelliklere kavuşturabilecek, önemli yapı araçlarıdır. Dünyanın güzelliklerine kavuşabileceğiniz, evinizi harika özelliklere sahip yapabilecek bu çalışmalar, huzur dolu bir yuvaya kavuşmanızda başrol oynar. Asma tavan ve gergi tavan uygulamaları ile siz de evinizi renkli ve modern bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Olur Yaparım olarak İstanbul’un en iyi alçı-alçıpan ve asma tavan-gergi tavan ustalarını bünyemize taşıdık. Profesyonel ve güvenilir bir deneyim için siz de ustalarımızı inceleyebilir, size en uygun ustayı rahatlıkla davet edebilirsiniz.

bize ulaşın

Bize istediğiniz an rahatlıkla ulaşabilir, soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.